• UA

  • EN

  • UA

  • EN

Heading photo
листопад 2022
січень 2023

Кирило Стеценко
Милість Миру

Проєкт реалізується Івано-Франківським обласним відділенням Національної Всеукраїнської музичної спілки та камерним хором Воскресіння.

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду – ініціативи для підтримки культурних та освітніх організацій, що постраждали від війни проти України. Funded by the Stabilisation Fund for Culture and Education of the German Federal Foreign Office and the Goethe-Institut. goethe.de

Heading photo
ЧЕРВЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ
2021

Невідомий Бортнянський

До 270-річчя українського композитора Дмитра Бортнянського в Івано-Франківську реалізовано всеукраїнський хоровий грантовий проєкт «Невідомий Бортнянський», в рамках якого створено 5 унікальних відеофільмів. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Heading photo
ТРАВЕНЬ 2018-2019
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Фестиваль Катедральні Дзвони

Наймасштабніший в Івано-Франківську великодній хоровий фестиваль, створений у 2018 році, що поєднав кращі колективи України, концентруючи духовне життя міста довкола ідей національної хорової культури.

Heading photo
19 лютого, 2023
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

"Козак на чужині"

Лекція-концерт до 210 річниці від дня народження Семена ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГО
Музей Мистецтв Прикарпаття

Heading photo
13 ЛИСТОПАДА, 2022
ТИСМЕНИЦЯ

"Під Твою милість"

Камерний хор Воскресіння, продовжує свою працю на культурному фронті. На запрошення пароха Храму святого Миколая УГКЦ (м. Тисмениця), хор співатиме Божественну літургію, після якої відбудеться маленький благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

Heading photo
10 ЛИСТОПАДА, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Наша Соломея

Концерт до 150 річниці від дня народження Соломії Крушельницької

Heading photo
18 ВЕРЕСНЯ, 2022
БУЧАЧ

ADORO в місті Бучачі

Організований благодійний концерт у місті Бучачі спрямований на збір коштів для підтримки ЗСУ. Вокальний ансамбль «АDORO» у своїй творчості креативно поєднує світовий виконавський репертуар, національний музичний колорит та старовинні автентичні українські пісні.

Heading photo
17 ЛИПНЯ, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

"На ріках Вавилонських"

Основна мета проєкту “На ріках Вавилонських” - збір коштів на ЗСУ, проте вкладені у нього ідеї мають сакральну глибину. В їх основі Псалом 136, що є гімном єврейського народу під час вавилонського заслання. У ньому ми простежуємо сучасні паралелі жорстокої війни за існування української нації.

Heading photo
9 ЧЕРВНЯ, 2022
ІВАНО_ФРАНКІВСЬК

"Ісусе помилуй"

У книзі пророка Ісаї читаємо: «Скажіть тим, у кого серце полохливе: „Будьте мужні, не бійтесь! Ось Бог ваш! Помста надходить, відплата Божа: він прийде й спасе нас“. Благодійний концерт “Ісусе помилуй” - це мистецьке слово про віру, мрії та перемогу, що так сильно необхідна нам сьогодні.

Heading photo
3-5 ЧЕРВНЯ, 2022
КИЇВ

"КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ"

Гала-концерт X Міжнародного благодійного двотурового учнівського та студентського конкурсу музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ»

Heading photo
29 СЕРПНЯ, 2021
ЗАРВАНИЦЯ

“Український Єрусалим”

Проєкт “Український Єрусалим” відбувся в Марійському духовному центрі, що в Зарваниці - унікальному сакральному архітектурному комплексі просто неба, що є копією Гробу Господнього. Відвідувачі мали можливість насолоджуватись українською та світовою музикою різних епох у виконанні струнного ансамблю “Quattro corde” Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк (керівник та солістка - Анжела Приходько).

Heading photo
29 КВІТНЯ, 2021
ІВАНО_ФРАНКІВСЬК

"Яко разбойник"

«Яко разбойник» - це проект, що символічно реалізований у Страсний Четвер, коли Ісус Христос у знак покори омив ноги своїм учням та встановив Таїнство Євхаристії на Таємній Вечері. Ідея проєкту через духовну хорову музику українських композиторів (М. Дилецького, М. Березовського, А. Веделя, К. Стеценка та М. Леонтовича) об’єднати «чистоту» людських сердець.

Heading photo
21 ГРУДНЯ, 2020
ІВАНО_ФРАНКІВСЬК

"І пам`ять їх з роду в рід..."

У проєкті «Максим Березовський», присвяченому 275-річчю від дня народження композитора ми актуалізували його індивідуальний світ через звукову ауру музики. У виконанні хору “Воскресіння” прозвучали уривки з Літургії, циклу Причасні вірші та два духовні концерти: “Бог ста в сонмі богов”, “Не отвержи мене во время старости”. Важливі життєві періоди формування, стильові зв’язки та витоки мелодизму М. Березовського окреслиламузикознавець Ольга Шуміліна.

Heading photo
26 січня, 2023
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

«Милість миру»: в Івано-Франківську відбулася презентація фільму про Кирила Стеценка

22 січня цього року в кінотеатрі «Люм’єр» м. Івано-Франківська відбулася презентація фільму «Кирило Стеценко. Милість миру». Даний проєкт реалізували до 140-ї річниці геніального українського композитора — Кирила Стеценка. Духовні твори у кінострічці виконані Івано-Франківським камерним хором «Воскресіння». 

Heading photo
24 січня, 2023
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В Івано-Франківську презентували фільм про Кирила Стеценка та його хорові твори “Милість миру”

Фільм репрезентує шість творів знаменитого піснеспіву сакральної частини літургії, що виконується під час перетворення хліба та вина в тіло та кров Христа.

Heading photo
24 січня, 2023
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В Івано-Франківську презентували фільм “Кирило Стеценко. Милість миру”

Кінострічка – про життя і творчість видатного українського композитора. З нагоди 140-річчя від дня народження Кирила Стеценка відбулася презентація фільму під назвою “Милість миру”. У хоровому проєкті зібрані варіації однойменного переспіву митця. Музичні композиції виконує місцевий камерний хор “Воскресіння”.

Heading photo
24 січня, 2023
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В Івано-Франківську відбулась прем’єра музичного фільму “Кирило Стеценко. Милість миру”

22 січня в Івано-Франківську на великому екрані показали музичний фільм про українського композитора, одного з найвидатніших представників хорової музики епохи романтизму Кирила Стеценка.

Heading photo
22 січня, 2023
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Прем'єра музичного фільму "Кирило Стеценко. Милість миру"


22 січня в Івано-Франківську в театрі кіно "Люм'єр відбудеться прем'єра музичного фільму "Кирило Стеценко. Милість миру".

Heading photo
9 грудня, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В Івано-Франківську стартував хоровий проєкт "Кирило Стеценко. Милість миру"


До 140-ї річниці від дня народження геніального українського композитора Кирила Стеценка в Івано-Франківську реалізують новий мистецький хоровий проєкт “Кирило Стеценко. Милість миру”. За це взялися Івано-Франківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки спільно з камерним хором “Воскресіння”.

Heading photo
17 ЛИПНЯ, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

“Воскресіння” в Костелі Христа Царя

Сьогодні, 17 липня, відбувся благодійний концерт “На ріках Вавилонських”. Який організовує Івано-Франківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки

Heading photo
14 ЛИПНЯ, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

У костелі на Вовчинецькій камерний хор збиратиме гроші на автомобіль для ТРО

У неділю, 17 липня, об 11:00 у костелі Царя Христа збиратимуть гроші на автомобіль для ТРО з Франківська.

Heading photo
10 ЧЕРВНЯ, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Підтримати наших захисників:

Архікатедральний хор «Воскресіння» спільно з Івано-Франківським обласним відділенням Національної Всекраїнської музичної спілки, провів благодійний концерт

Heading photo
8 ЧЕРВНЯ, 2022
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Івано-Франківське обласне відділення НВМС благодійний концерт духовної музики, щоб придбати авто для ЗСУ

9 червня в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового УККЦ відбудеться благодійний концерт духовної музики “Ісусе, помилуй”.

Heading photo
12 СЕРПНЯ, 2021
КИЇВ

Ольга Шуміліна: «Шукаючи Березовського, можна було знайти Бортнянського»

В Івано-Франківську продовжують реалізовувати проєкт «Невідомий Бортнянський». Франківський хор «Воскресіння» якраз працює над створенням музичних фільмів про життя і творчість композитора Дмитра Бортнянського. Родзинкою кожної з відеоробіт стане те, що в них звучатимуть раніше невідомі хорові концерти українського генія.

Heading photo
4 СЕРПНЯ, 2021
ДРОГОБИЧ

Побачив світ тизер музичних фільмів проєкту «Невідомий Бортнянський»

Вже цієї осені в Івано-Франківську відбудеться прем’єра п’яти музичних фільмів, де звучатимуть віднайдені хорові концерти, написані геніальним українським композитором Дмитром Бортнянським.

Heading photo
29 ЧЕРВНЯ, 2021
ІВАНО_ФРАНКІВСЬК

Невідомий Бортнянський - початок

До 270-річчя українського композитора Дмитра Бортнянського в Івано-Франківську стартував всеукраїнський хоровий проєкт «Невідомий Бортнянський».

Heading photo
9 ТРАВНЯ, 2018
ЛЬВІВ

В Івано-Франківську пройде масштабний Великодній фестиваль хорової музики

11-13 травня 2018 при Архікатедральному соборі св. Воскресіння УГКЦ відбудеться Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони». 

Heading photo
14 ТРАВНЯ, 2018
ЛЬВІВ

«Катедральні дзвони»: Перший Всеукраїнський великодній фестиваль

В Івано-Франківську, місцевим осередком Національної всеукраїнської музичної спілки спільно з міською радою та Митрополією УГКЦ, засновано Фестиваль «Катедральні дзвони»