• UA

  • EN

  • UA

  • EN

Василь Герега

співак (баритон),соліст Національного академічного ансамблю пісні і танцю ГУЦУЛІЯ,соліст камерного хору ВОСКРЕСІННЯ,графічний дизайнер

Співай, твори, змінюй світ

Я народився в мальовничому селі Угорники, що на Коломийщині. Змалечку любив музику, а особливо співати.

Illustration

Моє професійне знайомство з музикою почалося у Отинійській Дитячій музичній школі, де я вчився гри на скрипці (клас Оксани Михайлівни Курчій).
Пізніше, в 2006 році я почав навчатися в Івано-Франківському музичному коледжі імені Дениса Січинського по спеціальності Хорове диригування (в класі Володимира Федоровича Сидорака). В коледжі мій викладач звернув увагу на мої вокальні здібності і порадив їх розвивати. Після закінчення навчання в коледжі, я став студентом Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кафедра сольного співу (клас Заслуженого діяча мистецтв України Михайла Павловича Стефанюка). У 2017 році закінчив університет здобувши ступінь магістра

Illustration

В роки навчання в університеті неодноразово брав участь та організовував концерти вокальної музики.
У 2013 році виконав партію графа Альмавіви («Весілля Фігаро» В. А. Моцарта) в концертній постановці Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. У 2019 році здобув диплом фіналіста “CONCORSO LIRICO NAZIONALE "ADRIANA MALIPONTE" (Мілан, Італія).
У моєму репертуарі – оперні та ораторіальні арії Генделя, Гайдна, Моцарта, Россіні, Верді, Доніцетті, Леонкавалло, Корнгольда, а також українських композитори Лисенка, Данькевича, Гулак-Артемовського, Вахнянина, Січинського. Солоспіви Шуберта, Шумана, Малера, Тості, Шимановського, та вокально-камерна музика українських композиторів Лисенка, Стеценка, Степового, Лятошинського, Ревуцького, Мейтуса, Лопатинського, Січинського, Косенка, Людкевича, Кос-Анатольського, Скорика, Семковича та інших.
В даний час працюю солістом Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» в Івано-Франківську. Також є солістом камерного хору «Воскресіння». (Івано-Франківськ). Одружений, разом з дружиною Яною виховуємо синочка.
У майбутньому мрію дебютувати на професійній оперній сцені. Для досягнення цієї мети наполегливо працюю над вдосконаленням своїх вокальних та виконавських навичок.
Крім того, я також цікавлюся графічним дизайном і кулінарією. Кулінарні експерименти - моя велика пристрасть. Якщо Ви не куштували мого фірмового сирника... Тоді Ви не знаєте, що таке сирник!